SERWIS CAŁODOBOWY 0-500-281-686
Eaton - uslugi hydrauliczne

EATON - Zawory mobilne

Eaton - zawory mobilne

1. System zaworów Ultronics® - Twin Spool

Ultronics® ZTS16 – znajduje zastosowanie w układach o otwartej architekturze i dzięki opatentowanemu rozwiązaniu „Twin Spool” umożliwia nowe funkcje i zaawansowane technicznie opcje sterowania. Zawór posiada interfejs J1939 lub CANOpen CAN, umożliwiając projektantom systemu zastosowanie kompleksowego systemu sterowania pojedynczego zaworu lub całego systemu. Każda sekcja zaworu ma podwójny system czujników – dla kontroli funkcjonalności. Otwarta architektura pozwala użytkownikom na dostosowanie sterowania do własnych aplikacji przy użyciu oprogramowania Eaton’s Control F(x)TM i sterowników EFX, lub swojego własnego sterownika i związanego z nim oprogramowania.

Specyfikacja:
Przepływ sekcji roboczej: 130 l/min.
Ciśnienie (NFPA): 300 bar.

2. Zawory wkręcane - patronowe

Od ponad 70 lat marka Vickers® zapewnia swoim klientom produkty wysokiej jakości i innowacyjne rozwiązania w zakresie wszystkich zastosowań napędów i sterowania hydraulicznego, przy pomocy najlepszej jakości zaworów wkrecanych. Eaton z całym zaangażowaniem podtrzymuje tę pozycję, oferując najszerszy wybór zaworów wkręcanych do zastosowań przemysłowych i motoryzacyjnych.

Specyfikacja:
Przepływ: do 560 l/min.
Ciśnienie: do 420 bar.

3. Zawory Eaton MDG - Rozdzielacze pojazdowe

Rozdzielacze pojazdowe Eaton MDG to uniwersalne i modułowe rozwiązania, oparte na sprawdzonym, wiodącym w przemyśle rozwiązaniu Vickers® DG. Zawór MDG oferuje wszechstronność i elastyczność w zastosowaniach systemowych dzięki konstrukcji w postaci sekcji funkcjonalnych, umożliwiając użycie do 6 sekcji w module. Zawór MDG może być konfigurowany w celu stworzenia indywidualnych, wielofunkcyjnych obwodów – dzięki technologii wysp zaworowych.

Specyfikacja:
Przepływ: 60 l/min, on/off 20 l/min.
Ciśnienie: 350 bar.

4. Monoblocks – 5 i 15 gpm(19 i 56 l/min)

Zawory sekcyjne umożliwiają zabudowę o zwartej konstrukcji. Ich zastosowanie oznacza ograniczenie lub eliminację przecieków. Hartowane i platerowane tłoczki zapewniają długotrwałe działanie i są odporniejsze na korozję. Dzięki ich dwupunktowemu podparciu zmniejszono niebezpieczeństwo zacierania się tłoczków.

Specyfikacja:
Przepływ: 19 i 56 l/min.
Ciśnienie: 172-207 bar.

5. Zawory sekcyjne CMX

Zawory sekcyjne CMX, sterowane elektrycznie lub hydraulicznie, mogą być zabudowane w dowolnej części pojazdu lub maszyny. Zawory dobiera się w zaleźności od obciążenia siłownika (lub innego elementu wykonawczego) i parametrów pompy zasilającej układ. W razie potrzeby jest możliwość używania do sterowania jednym elementem wykonawczym układu dwóch lub więcej zaworów uruchamianych jednym sterowaniem.

Specyfikacja:
Przepływ: 98 i 159 l/min.
Ciśnienie: do 350 bar w zależności od konfiguracji przyłączy.

6. Zawory samopoziomujące

Zawory te pełnią funkcje liniowych podzielników przepływu i są używane do automatycznego poziomowania oprzyrządowania samojezdnych. Dostępne w wersji 1-kierunkowej (tylko podnoszenie) lub 2-kierunkowej (podnoszenie i opuszczanie).

Specyfikacja:
Przepływ: do 75 l/min.
Ciśnienie: 240 bar.

7. Dzielniki przepływu zaworowe

Dzielniki strumienia Eaton stosowane są w aplikacjach, w których trzeba podzielić wydatek jednej pompy na dwa lub więcej odbiorników. Dostępne w wersjach; dzielniki równomierne i dzielniki niesymetryczne w szerokim zakresie przepływów i ciśnienia roboczego. Dzielniki przepływu Eaton zapewniają precyzyjne sterownie przepływem i pozwalają na dowolny rozdział strumienia hydraulicznego nawet w rozległych i skomplikowanych układach hydraulicznych.

Specyfikacja:
Stały priorytet przepływu: 96 l/min
Ciśnienie: 172 bar: równomierne 113 l/min, 172 bar.
Zmienny priorytet przepływu 76 l/min, 172 bar.
Przepływ priorytetowy: 175 l/min, 195 bar.
Zawór priorytetowy przepływu ze sprzężeniem zwrotnym od obciążenia: 240 l/min, 297 bar.Ultronics - system zaworów firmy EatonZawory wkręcane - patronowe
Zawory Eaton MDG - Rozdzielacze pojazdowe


Monoblocks – 5 i 15 gpm(19 i 56 l/min)

Zawory sekcyjne CMX

Zawory samopoziomujące

Eaton - dzielniki przepływu zaworowe